bioshea.com.tr

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa > Karın inceltme

Karın İnceltme

e-Posta Yazdır PDF

Karın bölgesinde sıkça rastlanan ve inatla kaybolmak istemeyen yağ yumrularına rastlarsınız,işte burada onlardan kurtulmanın yöntemleri.

  • İki parmak masajı

Karın yağlarını basit bir masaj ile eritmek tabiiki mümkün değildir.Ancak her gün 3 dk.yapacağınız bu "çekme"yöntemi ile karın sertleşecektir.

Karın bölgesinden iki parmağınız ile bir miktar tutarak çekiniz ve tekrar bırakınız. Bu yöntemle tüm karın bölgesine masaj uygulayınız.Bu şekilde karın ve bağ dokularının gerginleşmesini sağlarsınız.

  • Sindirim için Zencefil

Sabah yataktan kalktığımızda karın düzgündür ancak hemen kahvaltı sonrasında görüntüsü değişir. bu değişimin engellenmesi için çare vardır.

Sabah kalkınca hemen bir bardak ılık limonlu zencefilli su içiniz,bu yöntem ile sindirim sisteminiz hemen harekete geçecektir.

 

 

 

 

  • Süt Mamülleri

Arada bir Süt ürünleri günü ilan etmek: Süt ve süt ürünlerinin kalorisi az olup metabolizmanın hızlanması ve yağların atılmasını sağlarlar.

Bir gün süresince sadece 1,5-2 litre kadar Süt, 1 litre kadarda Su içiniz. 

Bunu az bulanlar ,sabahları ilave olarak bir adet Muz,öğleyin haşlanmış Patates,Pirinç,Sebze,Akşam ise bir dilim Kepekli ekmek yoğurt alabilir.

  • Karın inceltme hareketleri

Bu Egzersiz sadece karın adelelerini hedeflediğinden düzgün bir karın görünümü elde etmenizi sağlar.

Sırt üstü yatınız ve tabanlarınız yere basacak şekilde dizlerinizi kıvırınız.Nefesinizi vererek parmak uçlarınızı uyluk üzerinden dizinize doğru yürütünüz.Bunu yaparken hamle hareketi yapmayınız nereye kadar yürütebiliyorsanız yeter ve ardından her iki elinizi uyluk başlangıcına geri getirin.Aynı hareketi beş kez yapın.

Sonra diğer tarafa geçerek yine beş kez aynı hareketi tekrarlayın.

Sonrası sırt üstü kalarak biraz dinlenin.Son Güncelleme: Pazartesi, 19 Ocak 2009 17:48  

Bio-SHEA easy

Bio-SHEA wi-Ki


B&W Powered

Bio SHEA Video

Rastgele Resim

beispielrezeptur.jpg