bioshea.com.tr

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa > Güneş alerjisi

Bio SHEA kullanımı

e-Posta Yazdır PDF

Bio SHEA farkı :

Diğer Kozmetik ürünlere karşı Cilt'te hassasiyet oluşuyorsa,Bio SHEA , 24 saat Bakım Kremi olarak kullanılabilir.

Öneri :

Bezelye büyüklüğünde bir parça Bio SHEA avucunuz içersine aldıktan sonra onu diğer elinizin orta parmağı ile küçük daireler oluşturmak suretiyle oğuşturarak sıvılaştırır ve kaygan bir Serum'a dönüştürebilirsiniz. Bu serum'u sonra parmaklarınız ile dağıtabilirsiniz. Sonra avuç içlerini yanaklarınıza bastırıp tekrar hızlıca çekmek ve bu işlemi ard arda sıkça uygulamak sureti ile bir masaj etkisi yaratıp, yanak bölgelerinin gerginleşmesini sağlayabilirsiniz.

Göz Çevresi Bakımı:

Göz Çevresi Extra bakım gerektirir. Bir miktar Serum (bk.öneri) Göz-altı bölgenizden Şakaklarınıza doğru hafıf bastırarak ve hızlıca tatbik ediniz. Sonra Yüzünüze ılık,nemli bir ortü ile kapatarak 10 dakika bekletiniz. Tekrar ötüyü kaldırıp Krem fazlalıklarını alınız. Bu işlemi en ideal olarak gece yatmadan önce uygulayınız,çünkü Cildin rejenerasyon-etkisi  geceleyin uykuda arttığından uygulama tesiri artacaktır. Kuruluk ve Stres kırışıklıkları tekrar düzelmiş,Cildiniz ipeksi ve yumuşak olacaktır.

Dudak Bakımı:

Sıkıcı Dudak kırışıklıkları (örn.sigara tiryakileri) bayanların kendilerine olan güvenlerini sarsabilirler. Cilt bakım kür'ü olarak ( 2-3 Hafta) geceleri yatmadan önce Dudakları Bio SHEA ile bolca kremleyin,burada uygulamayı kontur çizgilerinin dışarsına kadar taşıyın. Ora ve işaret parmakları ile hafif çimdikleyerek her santime masaj yapın.Ardında artan kremi kağıt mendil ile alın.

Bu Kür dudaklardaki kan dolaşımını hızlandıracak,Kontürları sıklaştıracak,Dudak üstü kırışıklıkları içten destekleyip düzleşmesini sağlayacak ve dudakları pembeleştirip çekici kılacaktır.

 

 

 

Boyun ve Dekolté :

Boyun ve Dekolté bayanların yaşını belli eden önemli bölgelerdir. Bio SHEA'yi bu alanlarda bolca kullanarak yılları bir miktar geri çevirebilirsiniz.

Anti Age bakımınızın temeli : Günlük yüz bakımınızı çene bölgenizde bırakmayıp,boyun ve dekolté bölgelerinizide birlikte kremlemenizdir. Ayrıca haftada bir defa geceleri yatmadan boyun sargısı yapmanız gereklidir.Bu uygulama yine avucunuzda "ovuşturma"yöntemi ile sağlayacağınız bir miktar "Serum"u ,boyun ve dekolté bolgenize yaymanız ve sonrası ılık nemli bir örtü ile sarıp 20 dakika kadar  bekletmeniz şeklindedir. Sonrası artan kremi bölgeye masaj ile yedirip kalanıda kağıt havlu ile alabilirsiniz.

Meme Bakımı:

Olgun Kadın veya Genç annelerin Meme bakımlarında Bio SHEA'ye ihtiyaçları vardır.Deri tabakalarının taşıma ve destekleme dokularındaki esneklik gücünün takviyesi için özellikle gece bakımında Bio SHEA'nın aktif maddelerine ihtiyaç duyulacaktır.Düzenli bir kullanımda üç hafta içersinde belirgin bir iyileşme görülecektir.

Tatbiki: Bir miktar Bio SHEA "Serum" avuç içaersinde oluşturarak meme çevresine dairesel hareketler ile masaj şeklinde tatbik edin. Bu harekette bastırma ve çekme uygulanmamalı.

Karma Cilt:

Yağlı olan bir Cild'te kuru bölgeler var ise bu her yaş gurubunda rastlanabilen karma Cildin işaretidir.Bio SHEA bu kuru adacıkların lokal bakımında destek olur.Bir miktar Bio SHEA tırnağınızın üstünü kürek gibi kullanarak alın,yüzünüzün kuru bölgelerine sürün ardından parmakla vurarak emilmesini sağlayın.

Kepekli kuru Cilt:

Yüz ve Vucut'ta ki kepeklenmiş Bölgeler Bio SHEA ile onarılıp düzleştirilirler. Bio SHEA günde iki kez ince bir tabaka halinde uygulanıp masaj yapılarak Cilde nüfus etmesi sağlanır.

Saç Bakımı :

Bio SHEA Kuru ve yıpranmış Saçlarda kuru ve kepeklenmiş olan kafa derisinin sağlıklı hale dönüşmesini böylece saçların kök yapısının güçlenmesini sağlar.Deri içersine gözenekleri tıkamadan nüfus eder ve kökleri besler onarır.

 

 Son Güncelleme: Pazartesi, 06 Haziran 2011 22:07  

Bio-SHEA easy

Bio-SHEA wi-Ki


B&W Powered

Bio SHEA Video

Rastgele Resim

schoene-lippen-1.jpg