bioshea.com.tr

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa

Bio SHEA Cilt bakım kremi

e-Posta Yazdır PDF

Bio SHEA Cilt bakım kremi 100% Afrika Shea Butter özütü olup,eski Mısır Reçetelerine göre hazırlanarak Cilt bakımına ve bakım kreminin kalitesine önem veren insanlar için hazırlanmış ayrıca E Vitamini ile zenginleştirilmiş bir üründür.

Bio SHEA içeriğinde hiçbir kimyasal,emulgatör,koruyucu kimyasalları,renklendirici ve konserve edici kimyasal bulundurmadığından,Allerji riskleri taşımaz.

Cild'i kuru ve hassas olan Bayan ve Baylar için önemle tavsiye edilir.Karma Cilt yapısına sahip olanlarda Ciltlerinin kuru olan bölgelerinde Bio SHEA'den  faydalanabilirler.Yüksek miktarlı alkali dirençli maddeleri sayesinde Bio SHEA Cild'in derinliklerine rahatça nüfus ederek kırışıklıkları giderir, gerilmiş cilt hissi bırakır.

Gözaltı torbaları,Göz çevresi ve Dudak kırışıklıkları bulunan bayanlar (örn. sigara tiryakileri) için Bio SHEA gece ve gündüz bakım Kremi olarak kullanılabilecek ideal bir Üründür.

Boyun ve Dekolté bölgeleri bakımında Bio SHEA ile eski Mısır Kraliçelerinin sırların farkına varılabilir.

ÖZELLİKLERİ:

Bio SHEA ,Shea Butter'dan elde edilmiş bir özüt'tür.Bu Özüt'ün nemlendirici ve esneklik kazandırıcı özellikleri kozmetikte faydalanılır.Aynı zamanda bilinen anti septik bir ajandır.Yara izleri,Ekzem,yanıklar,kızarıklıklar,Akne,çok kuru Cilt,Cilt Lekeleri,koyu Cilt Lekeleri,Cilt'te ki Renk değişimleri,çatlamış dudaklar,gerilme izleri (hamilelik),Yüzdeki kırışıklıklar.Bio SHEA doğal güneş koruma faktörü'ne sahiptir. Bu faktör değişken olup SPF 6 civarındadır.

Bio SHEA ,Shea Butter Cilt tarafından yağlı bir his bırakmadan hemen derinlemesine emilir. Cild'i A,E, ve F Vitaminleri ile besler. A ve E Vitaminleri Cilt bakımı ve Cild'in ipeksi kalması bakımından önemlidir.Erken Yaşlanma belirtileri ve kırışıklıkları geciktirir.

Bio SHEA , Shea Butter Cilde kolayca nufus etme özelliği ie gözenekleri tıkamaz,Cildin rahat nefes almasını sağlar.Son Güncelleme: Pazartesi, 06 Haziran 2011 22:07  

Bio-SHEA easy

Bio-SHEA wi-Ki


B&W Powered

Bio SHEA Video

Youtube Gallery - Free Version

Rastgele Resim

lidstrich.jpg